Кандидатура за Сървър Администратор от V0fzh - PrivateServ.INFO # DeathRun ExTreMe [RANKS|CSGO SKINS|VIP XTRS]

Потребителски аватар
V0fzh
Потребител
Потребител
Регистриран: пет май 11, 2018 3:01 pm
Теми: 2
Belgium

Кандидатура за Сървър Администратор от V0fzh - PrivateServ.INFO # DeathRun ExTreMe [RANKS|CSGO SKINS|VIP XTRS]

Мнение от V0fzh » пет май 11, 2018 3:29 pm

1. Как се казвате ? Казвам се Станимир
2. На колко сте години ? На 16 години съм .
3. От къде сте ? От София .
4. Защо искате да станете админ в сървъра ? За, да помагам на хората с каквото мога и за да наблюдавам за нарушители и да ги наказвам според правилата на PrivateServ.Info.
5. За кой сървър кандидатствате? PrivateServ.INFO # DeathRun ExTreMe [RANKS|CSGO SKINS|VIP XTRS]
6. По колко време може да отделяте за сървъра ? Еми, по 1-2 часа на ден може би ще е достатъчно .
7. Били ли сте админ преди? Ако да , то къде ? Да, бил съм Сървър Админ във следните вериги : cs-uk.info-,cs-ultragaming.info,cs-bulgaria.eu ( От там MF1 може би ме знае ) ,wysterncs.info Ако, питате за никовете ми във веригите ми пишете на лично съобщение / лс / .
8. Какъв е никът ви в игра ? Никът ми във игра е V0fzh
9. Skype за връзка? На лично съобщение ще ви го дам / лс /.
10. Запознати ли сте с правилата на сървъра ? Да, запознат съм с правилата на сървъра .
11. Линк към Вашият Gametracker , който показва колко време сте играли в сървъра. [ Линк ] https://www.gametracker.com/player/V0fz ... .49:27015/

Ппц, знам че съм регистриран от днеска и нямам много изиграни минути във сървъра, но ако ми се даде шанс като Тестов Админ ще ги оправя нещата - Поздрави, V0fzh ( Станимир ) !

WARNING!

Моля, регистрирайте се или се логнете, за да виждате всички постове в темата!
Заключена

Върни се в “Отхвърлени кандидатури”